TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT
www.capellart.com'dan vermiş olduğunuz tüm siparişler anlaşmalı kargo firmaları tarafından sizlere (hafta sonu ve resmi tatiller hariç) 10 iş günü içerisinde güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek paketlenmektedir.

Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak paketi teslim almadan iade ediniz. Yeni ürünler en kısa sürede tarafımızdan sizlere ulaştırılacaktır. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İADE ŞARTLARI
www.capellart.com.com'dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişimin kabul edilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade Koşulları:

Tamamen kişiye özel tasarım olarak üretilen ürünlerimiz, tüketicinin istekleri doğrultusunda hazırlanmadığı takdirde iade hakkı doğar. (Tüm ürünlerimiz hazırlık aşamasındaki her süreçte tasarımcılarımız tarafından bilgilendirme yapılarak hazırlanmakta ve onay alınmaktadır.) Ürünleriniz onay verdiğiniz hallerinden farklı geldi ise öncelikle info@capellart.com adresinden bizlerle iletişime geçiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.
İade edilecek olan ürünün;
- Paketi hasar görmemiş, kullanılmamış olması gerekmektedir.
- Ürün iadesi kargo ücreti alıcıya aittir.


İade Adresi:
Bostanlı mahallesi 2016/1 Sokak No:16 Karşıyaka, İZMİR

Geri Ödemeler:
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, firmamız tarafından geri ödemeler 14 gün içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması ortalama 3-5 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha uzun sürebilir.